Logo

Produkty

Ekologické obaly

Myslíme si, že všetci by sme sa mali správať zodpovedne voči životnému prostrediu. Myslíme si, že každý by mal začať od seba. Naša planéta potrebuje pomoc,  lebo neexistuje verzia: planéta B.  To je jeden z dôvodov, prečo sme zaradili do nášho sortimenty ekologické obaly. Je to sortiment, ktorý sa hodí do každej rodiny, do každej firmy, do každej menšej prevádzky. Chceme vám uľahčiť logistiku a hľadanie obalových materiálov. Pri hľadaní kreatívnych papierov si viete doplniť objednávku o veci, ktoré potrebujete.

Ak by ste potrebovali poradiť, alebo zaradiť do nášho sortimentu niečo iné, napíšte nám.

V našom sortimente nájdete materiály od nemeckého výrobcu Papstar. Prečo? Lebo patria k tým najkvalitnejším a vieme zaručiť, že sú také ako sa deklaruje.

Zloženie:

Ekologicky rozložiteľný gastro obal z cukrovej trstiny.

Celosvetovo rozšírený Eco gastro obal, ktorý je plne kompostovateľný. Je vhodný pre hotely, cateringové spoločnosti, reštaurácie, festivaly, ale aj pre všetky významné príležitosti ako sú záhradné párty, svadby, narodeniny, firemné akcie, večierky a iné. Obaly z cukrovej trstiny do seba vstrebávajú vlhkosť, teda jedlo v škatuľkách zostáva stále čerstvé.

Vlastnosti: pevnosť, stabilita, vhodný od 220 ° C až do - 15 ° C, biologicky rozložiteľné, (kompostovateľné) čisto prírodný materiál. Povrch je upravený proti premasteniu a pretečeniu. Vhodný do mikrovlnnej rúry a mrazničky.

Zloženie: prírodná cukrová trstina.

 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania