Logo

Papierové kreácie: "Podporme sa navzájom"

Nikto nie je ostrovom samým pre seba. Oveľa viac to platí v dnešnej dobe. My nie sme veľká spoločnosť, ktorá je anonymná. Aj my sme firma, kde sa všetci navzájom poznáme a tak isto poznáme našich zákazníkov. Veľa z nich aj osobne.  Vážime si ich lojalitu, podporu a vernosť. Bez nich by sme ani my neexistovali.

O to ťažšie je nám, keď vidíme, ako sa mení náš život. Myslíme tým nás všetkým. Nevieme ovpyvniť všetko, ale vieme sa navzájom podporiť, pomôcť. Vieme byť k sebe ľudský.

Preto sme sa aj my rozhodli pomáhať ako sa len dá. Veľa našich zákazníčiek / zákazníkov sú malé firmy, väčšina živnostníkov s mininálnym počtom zamestnancov. Nakoľko sa rušia, boli zrušené všetky spoločenské udalosti ako oslavy, školenia, fotenia, svadby,  atď.,ostáva aj našim zákaznikom veľa materiálov, ktoré už boli pripravené, ale momentálne sa nedajú využiť na udalosti, pre ktoré boli objednané. 

To ale neznamená, že nemajú šancu na ďalší "život". Určite vedia skrášliť, vyzdobiť kancelárie alebo salóny, potešiť doma alebo niekoho, koho momentálne nemôžeme navštíviť.

Budeme pridávať na náš eshop výrobky z našich kreatívnych papierov, ktoré hľadajú svoj nový domov, svoju druhú šancu. Sú to veci len od našich partnerov, ktorých poznáme a vieme sa za nich zaručiť. Zároveň celá finančná suma bude prevedená na ich účet. Je to taká naša malá pomoc tým, ktorí sú dnes najzraniteľnejší....

Tak ak sa vám niečo páči, budeme radi, ak ich / nás podporíte.

 

Filter
Cena